فهرست بستن

درباره تارنما / تماس با ما

خانه درباره تارنما / تماس با ما

گاهی رنج و زحمتِ زنده نگهداشتن خون شهید، از خود شهادت کمتر نیست. رنج سی ساله امام سجّاد علیه الصّلاه والسّلام و رنج چندین ساله زینب کبری علیهاسلام از این قبیل است. رنج بردند تا توانستند این خون را نگه بدارند. بعد از آن هم همه ائمّه علیهم‌السّلام تا دوران غیبت، این رنج را متحمّل شدند. امروز، ما چنین وظیفه‌ای داریم. البته شرایط امروز، با آن روز متفاوت است. امروز بحمداللَّه حکومت حق – یعنی حکومت شهیدان – قائم است. پس، ما وظایفی داریم.
بیانات در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدا ۱۳۷۶/۰۲/۱۷

درباره تارنما:

این سایت در راستای بازنشر آثار، فرهنگ و سبک زندگی، وصیت نامه، زندگی نامه و … مربوط به دو همرزم شهید مدافع حرم؛ شهیدان ابراهیم عشریه و مهدی طهماسبی می‌باشد.
لذا به منظور تهیه و بارگذاری محتوای کامل‌تر و سایر آثار و مکتوبات مربوط به این دو شهید گرانقدر، نیاز به همراهی و کمک شما داریم؛
در این راستا می توانید از طریق فرم نظرات (پایین صفحه) و یا آدرس‌ الکترونیکی info@aref-e-mojahed.ir ، مطالب و نظرات خود را ارسال فرمایید تا درصورت تمایل به نام خودتان در این سایت بازنشر گردد.
همچنین در شبکه اجتماعی ایتا با لینک (arefanemojahed@سروش با لینک (arefanemojahed@ویسگون (arefanemojahed@) و آپارات (arefanemojahed@) در خدمت مخاطبین گرانقدر هستیم. باتشکر

ارتباط با ما

در صورت تمایل نام خودتان را وارد نمایید.
در صورت تمایل آدرس پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.
در این قمست می توانید پیشنهادت، انتقادات و سایر محتوای مطالب خود را مرقوم بفرمایید.