فهرست بستن

معرفی کتاب با موضوع شهید مهدی طهماسبی

خانه عارف مجاهد | شهید مهدی طهماسبی معرفی کتاب با موضوع شهید مهدی طهماسبی
کتاب راز پلاک سوخته
عارفان مجاهد مدافعان حرم شهیدان ابراهیم عشریه و مهدی طهماسبی معرفی کتاب

📖 معرفی کتاب:
کتاب راز پلاک سوخته بر اساس دست نوشته های شهید در قالب داستان و در 12 فصل نوشته شده است. راوی داستان کتاب، خود شهید می باشد و ماجرای سفری که شهید به سوریه داشت و تمام اتفاقات این سفر را در دفترچه ای ثبت می کرد، بصورت روایت داستانی به رشته تحریر در آمده است.
قالب داستان بر اساس یک روایت که در تفسیر برخی بزرگان دین از قبیل مرحوم فلسفی و… آمده چیده شده است که لحظات آخر زندگی یک مومن، تمام زندگی و… جلوی چشم مومن مثل یک فیلم رد می شود.
فصل اول داستان همان ساعات آخر زندگی این شهید است که در 11 فصل شهید زندگی و حوادث سفر اول خود را به سوریه بازگو می کند و در فصل 12( فصل آخر) بر می گردد به همان ساعات پایانی و لحظه شهادت.

👈🏻 بُرشی از متن کتاب:
…. مشغول بازکردن گره‌های بند پوتین شدم. بالاخره گره‌ها باز شد. شروع کردیم بند پوتین را بستن. من بند یک لنگه را موازی بستم. ابویاسین لنگه دیگر راضربدری بست. با دیدن بند پوتینی که ابویاسین بست، هنگ کردم. این چه جور بستن بند است؟! سوزنم گیر کرد.من با این وضع هیچ‌جا نمی‌آیم.
ابویاسین وقتی وضعم را دید، با التماس گفت: «وسط جنگ هستیم.جان من! بپوش، برویم. حالا هر جور بند را ببندی وسط درگیری کسی به بستن بند پوتین نگاه نمی‌کند».

🛒 جهت تهیه این کتاب با شماره ۰۹۱۲۷۴۸۰۸۸۹ تماس حاصل فرمایید.

1 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *