فهرست بستن

معرفی کتاب ده روز آخر

خانه عارف مجاهد | شهید ابراهیم عشریه معرفی کتاب ده روز آخر

📖 معرفی کتاب:
این اثر روایتی است شفاهی از وقایع واپسین روزهای همراهی با شهید مدافع حرم ابراهیم عشریه که در منطقه جنوب حلب (سوریه) به وقوع پیوسته است. وقایع ثبت شده در این نوشتار برگرفته شده از گزارشات و دست‌نوشته‌های خود شهید بزرگوار و سایر همرزمانشان در ۱۰ روز آخر مأموریت می‌باشد که وقایع هر روز در قالب یک فصل روایت شده است.
از ملاحظات و نکات قابل توجه این کتاب، نگارش مبتنی بر عین اتفاقات و وقایع صحنه نبرد می‌باشد که بر شهید ابراهیم عشریه و سایر همرزمان ایشان گذشته است. مطالعه این کتاب به شما امکان حضور در تیم رزمی شهید عشریه و درک موقعیت‌های عملیاتی جنوب حلب را در مدت ده روز می‌دهد.

👈🏻 بُرشی از مقدمه کتاب:
گاه رفتن در مسلخ عشق است. ابراهیم هجرت را برگزید تا عباس‌وار از حریم اهل بیت علیهم السلام دفاع کند. او در این مکتب، خوب آموخته بود که به کدام سمت برود و در کدام جبهه قرار گیرد.
ابراهیم تشنه وصال است و جز با شهادت سیراب نمی‌شود؛ او هجرت را مقدمه وصال می‌داند. شهادت او بروز هجرت ظاهری ابراهیم از باطن بود. او از ارباب خود آموخته بود که سرچشمه حیات جاودانه در اخلاص است؛ و چه دشوار است اثبات خلوص در جولانگاه عقل و عشق، و ابراهیم است در مسلخ عشق، زیبا و استوار و ثابت قدم….؛
درست ده روز قبل از شهادت، بزرگی در عالم رؤیا مژده وصل را به او داده بود. خود را آماده می‌‌کرد. نماز شب‌ها و مناجاتش بوی رفتن می‌داد. اصلاً ماجرای این کتاب و آخرین فصل ابراهیم از همین جا آغاز می‌گردد.

🛒 جهت تهیه این کتاب با شماره ۰۹۱۲۷۴۸۰۸۸۹ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *